Kód: 224 | Značka: Kadrnka

Kadrnka Chardonnay Barrique 2017

Neohodnoceno
333 Kč
Skladem

Zlatavé Chardonnay je velmi výrazné. Ve vůní se mísí přezrálé hrušky, ananas, mango, medové plástve a krásná vanilka s minerálním závěrem. Chuť je velmi plná, minerální a ovocná. Dominují zde máslové sušenky, vanilkový lusk, med s dlouhou minerální a živou chutí.

Kategorie: Bílá vína
Obsah cukru: Suché
Přívlastek: výběr z hroznů
Ročník: 2017
Vinařská obec: Březí
Alkohol: 14 %
Cukry: 2,9 g/l
Kyseliny: 6,9 g/l
Objem: 750 ml
Podoblast: Mikulovská
Viniční trať: Liščí vrch

Zlatavé Chardonnay je velmi výrazné. Ve vůní se mísí přezrálé hrušky, ananas, mango, medové plástve a krásná vanilka s minerálním závěrem. Chuť je velmi plná, minerální a ovocná. Dominují zde máslové sušenky, vanilkový lusk, med s dlouhou minerální a živou chutí. Rodinné vinařství se nachází ve vinařské obci Březí u Mikulova v blízkosti Pavlovských a Dunajovských vrchů. Již čtvrtá generace, která ve vinařství pokračuje. Hospodaří na prestižních traťí Ořechova Hora a Liščí Vrch. Jindřich pracuje více se "dřevem" vína mají větší strukturu a plnost.  

vinarstvi-kadrnka-logo-pic

Vlastní vinice: 11ha

Roční produkce: 60 000 lahví

Naše rodinné vinařství se nachází ve vinařské obci Březí u Mikulova v blízkosti Pavlovských a Dunajovských vrchů. Já se svou rodinnou jsem již čtvrtá generace, která ve vinařství pokračuje. Mým nejdůležitějším profesním krokem bylo, když jsem v roce 2001 nastoupil do vinařství Mikros-vín Mikulov. Poté jsem byl u vzniku vinařství Galant, odkud jsem po dvou letech v roce 2009 odešel do Vinařství Volařík, kde jsem pracoval až do roku 2015. Nějaký čas jsem strávil i prací v Rakousku, kde se mi líbil hlavně přístup k vinařství a vinicím. Toto všechno mi přineslo cenné zkušenosti a umožnilo pozvednout rodinnou tradici na dnešní úroveň a chceme rozhodně ještě víc. V současné době obhospodařujeme 11 ha vinic v Mikulovské vinařské podoblasti na úbočí Dunajovských kopců, jednom z nejteplejších míst u nás. V Březí se jedná se o viniční tratě Liščí vrch a Ořechová hora, v Dobrém Poli trať Staré a v Mikulově trať Za Turoldem. Všechny naše vinice jsou v duchu integrované produkce, máme kolem 5.500 keřů na jedem hektar a produkce je jedna láhev vína z révového keře.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Se Shoptetem pomáhá - JN webdesign